Rękawice LEKI WCR Titanium S Speed System red

1 025,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 102 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 102 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 20,40 zł.

Opis

Materiały, z których zostały uszyte rękawice Leki Worldcup Racing Titanium S Speed System, to najwyższa jakość dostępna na światowym rynku.

Gwarantują zabezpieczenie przed zimnem, wilgocią i jednocześnie zapewniają doskonały system wentylacji zapobiegający poceniu się dłoni.

To właśnie te rękawice narciarskie, możesz zobaczyć na rękach zawodników pucharu świata.

Tu nie ma mowy o półśrodkach – każdy ich detal został opracowany z największą starannością i świadomością potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jeżeli szukasz rękawic z najwyższej półki, model WCR Titanium S red od firmy Leki jest właśnie dla Ciebie.

Rękawice Leki doskonale dostosowują się do kształtu dłoni. Są miękkie w dotyku, ale jednocześnie świetnie trzymają się dłoni.

Utrzymaj kontrolę nad kijami, poczuj prawdziwy komfort na stoku i przekonaj się, z jakich rozwiązań korzystają zawodnicy pucharu świata.

Materiał zewnętrzny:

  • Hydrophobic goatskin - Specjalnie impregnowana kozia skóra, charakteryzująca się doskonałą miękkością, przepuszczalnością powietrza oraz chwytnością. Dzięki procesowi dodatkowej impregnacji zapewnia całkowitą wodoodporność.

 
Materiał wewnętrzny

  • Micro Bemberg - Materiał, którego zadaniem jest utrzymywanie optymalnej wilgotności wewnątrz rękawicy

  • Thinsulate - Dzianina odpowiedzialna za utrzymywanie optymalnej temperatury wewnątrz rękawicy

Membrana:

  • Hyper Loft - Działanie Hyper Loft'u opiera się na wprasowanej w tkaninę półprzepuszczalnej membranie, wykonanej z porowatego teflonu. Mikrootwory te są większe niż pojedyncze molekuły wody z jakich składa się pot, a jednocześnie mniejsze niż krople wody. Różnica stężeń pary wodnej po obydwu stronach membrany powoduje powstanie ciśnienia osmotycznego, co umożliwia transport pary wodnej z ośrodka o większym stężeniu do ośrodka o mniejszym, a jednocześnie membrana jest nieprzepuszczalna dla wody.

Cechy specjalne:

  • Trigger S Loop - Specjalna zabudowana w rękawicy rama, której zadaniem jest stabilizowanie pętli wykonanej z włókien aramidowych, która z kolei stanowi integralną część systemu Trigger S, który umożliwia błyskawiczne wpinanie i wypinanie się z kijów, zapewnia komfort podczas jazdy na nartach i gwarantuje pełną kontrolę nad kijami, lecz przede wszystkim zapewnia maksimum bezpieczeństwa podczas upadku.

Gwarancja: 24 miesiące

Radość z zakupu: za każdym razem na stoku.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Rękawice LEKI WCR Titanium S Speed System red

Rękawice LEKI WCR Titanium S Speed System red

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 1,025.00 zł

 

* Pola wymagane