S3033 RÓŻOWY STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI HMS

ABS-17-22-104

259,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.

Opis


S3033 HMS to stepper skośny. Jego cechą wyróżniającą jest funkcja treningu w płaszczyznie skośnej.
;
Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu – regulacji wysokości stopni, a więc i poziomu trudności. Wygodę zapewniają szerokie, antypoślizgowe pedały.
;
W celu zwiększenia satysfakcji użytkownika stepper S3033 HMS został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać również o nich! Linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.
;
Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak również przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Warto przeplatać trening wykorzystujący ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne, co pozwala szybko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji.
;
Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.


Funkcje:

Przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg oraz pośladków
Funkcje komputera:

Czas
Licznik kroków
Liczba powtórzeń na minutę
Scan
Spalane kalorieEkspandery do ćwiczeń
Specyfikacja:

Regulacja oporu – regulacja wysokości stopni
Dwa cylindry hydrauliczne
Maksymalna waga użytkownika: 100kg
Wymiary produktu:

Długość: 40,5 cm
Szerokość: 39 cm
Wysokość: 20 cm

Waga: 7 kg


Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

S3033 RÓŻOWY STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI HMS

S3033 RÓŻOWY STEPPER SKOŚNY Z LINKAMI HMS

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 259.00 zł

 

* Pola wymagane