S3032 CZERWONY MINI STEPPER SKOŚNY HMS

ABS-17-22-100

Ten produkt nie występuje już w magazynie

189,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,60 zł.

Opis


S3032 HMS to stepper skośny. Jego cechą wyróżniającą jest funkcja treningu w płaszczyznie skośnej.

Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu – regulacji wysokości stopni, a więc i poziomu trudności.

Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak również przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Warto przeplatać ćwiczenia wykorzystujące ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne co pozwala szybko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji.

W celu zwiększenia satysfakcji użytkownika stepper S3032 HMS został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać również o nich! Linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną do całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.

Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji..


Funkcje:

Przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg oraz pośladków
Regulacja oporu – regulacja wysokości stopni
Komputer:

czas
odliczanie
liczba powtórzeń na minutę
kalorie
scan


Specyfikacja:

Dwa cylindry hydrauliczne
Wymiary produktu:

długość: 40,5 cm
szerokość: 37 cm
wysokość: 20 cm

Maksymalne obciążenie produktu: 100kg
Waga: 6,5 kg
Kolor: czerwony

Uwagi:

Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

S3032 CZERWONY MINI STEPPER SKOŚNY HMS

S3032 CZERWONY MINI STEPPER SKOŚNY HMS

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 189.00 zł

 

* Pola wymagane