ŚPIWÓR PATRYCJA 195 x 72 cm

HSP-75001

Ten produkt nie występuje już w magazynie

77,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.

Opis

ŚPIWÓR PATRYCJA

Produkt idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Tkanina zewnętrzna - RIP - Stop wiatroszczelny stilon umożliwiający przenikanie wilgoci na zewnątrz, odporny na rozdarcie. Tkanina wewnętrzna - bawełna w różnorodnej kolorystyce.

Ocieplenie - EHT - Ekohollotern - wysokopuszysta ciepła, lekka i puszysta jak puch włóknina formowana według najnowszych ekologicznych technologii. EHT jest kombinacją karbikowych włókien poliestrowych o przekroju rurkowym - hollowfibre z sieciującymi włóknami typu "BIKO". EHT nie absorbuje wilgoci, jest antyalergiczny, odporny na pleśń i łatwy w praniu.

Regulacja ciepła - wszystkie śpiwory firmy Perfect mogą być wyposażone w dwusuwakowy zamek błyskawiczny - umożliwia to rozpięcie śpiwora z góry jak i od dołu oraz łączenie ich w pary, co jest przydatne podczas ciepłych letnich nocy.

Odprowadzanie wilgoci - ilość wydzielanej przez organizm wilgoci podczas snu wynosi około 0,5 litra. Musi być ona odprowadzona na zewnątrz, aby zapewnić ciepło i komfort, dlatego do produkcji użyto tylko wysokiej jakości materiałów.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 195 x 72 cm
  • Temperatura:  -2  +16
  • Waga: 1,5 kg
  • Opis: Śpiwór prosty typu kołdra.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ŚPIWÓR PATRYCJA 195 x 72 cm

ŚPIWÓR PATRYCJA 195 x 72 cm

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 77.00 zł

 

* Pola wymagane