OKULARKI PŁYWACKIE AQUA SPEED SONIC junior czarne

HSP-41328

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

Opis

OKULARKI PŁYWACKIE AQUA SPEED SONIC junior

Jednoelementowe okulary pływackie wykonane z niezwykle miękkiego, elastycznego i nietoksycznego silikonu, wtłaczanego techniką LSR (Liquid Silicone Rubber). Zapewnia on najwyższy komfort użytkowania, gwarantuje wytrzymałość i żywotność okularów, ograniczając do minimum efekt starzenia się materiału. LSR to także wysoka odporność na uszkodzenia i gwarancja zachowania elastyczności traconej w skutek działań wysokich i niskich temperatur oraz promieni UV. Szkła, wykonano z odpornego na uszkodzenia i zarysowania poliwęglanu (Hard High Grade Poly Carbonate). Posiadają nieparującą powierzchnię Anti-Fog oraz filtr UV.

Nowoczesny kształt, zapewnia niską objętość powietrza wewnątrz okularów. W połączeniu z właściwościami silikonu LSR, sprawia, że okulary z łatwością się przysysają i dopasowują do kształtu twarzy. Położenie szkieł okularów blisko oczu oraz ich kształt, przyśpiesza przepływ wody wokół okularów, maksymalizuje pole widzenia oraz minimalizuje efekt zniekształcenia obrazu zarówno nad, jak i pod wodą. Zapięcia umożliwiają szybkie, łatwe i wygodne regulowanie napięcia paska. Elastyczne mocowanie zapięcia paska zapewniana jego naturalne położenie oraz minimalizuje dyskomfort i napięcia działające na okulary.

Okulary przeznaczone dla starszych dzieci oraz młodzieży.

Specyfikacja:

  • Model: Sonic
  • Materiał: Liquid Silicone Rubber
  • Typ: monoblok, okulary jednobryłowe
  • Silikonowy pasek
  • Powłoka: Anti-Fog
  • Szkiełka: Hard Light Grade Poly Carbonate
  • Filtr: UV
  • Opakowanie: kaseta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OKULARKI PŁYWACKIE AQUA SPEED SONIC junior czarne

OKULARKI PŁYWACKIE AQUA SPEED SONIC junior czarne

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 39.00 zł

 

* Pola wymagane