MASKA AQUA SPEED AMATI

HSP-41123

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,60 zł.

Opis

MASKA AQUA SPEED AMATI

Maska nurkowa typu „frameless” (tylko szyba i silikonowy kołnierz maski). Konstrukcja ta zapewnia duże pole widzenia i ogranicza do minimum objętość wewnętrzną maski. Wykonane ze specjalnego tworzywa i mocowane „na przestrzał” uchwyty paska można złożyć do środka. Dzięki temu maska zajmuje bardzo mało miejsca - może więc być używana jako zapasowa i chowana np. w kieszeni jacketu nurkowego. Ponadto, taka konstrukcja zmniejsza ryzyko uszkodzenia maski w trakcie transportu.

Uniwersalne kształty maski zapewniają doskonałe przyleganie do wielu typów twarzy, a rozdwojony w części centralnej pasek ogranicza możliwość samoistnego przemieszczania się maski i zmniejsza ucisk na głowę.

Kołnierz oraz pasek maski zostały wykonane z miękkiego, elastycznego i nietoksycznego silikonu, wtłaczanego techniką LSR (Liquid Silicone Rubber). Zapewnia on najwyższy komfort użytkowania, gwarantuje wytrzymałość i żywotność maski ograniczając do minimum efekt starzenia się materiału. LSR to także wysoka odporność na uszkodzenia i gwarancja zachowania elastyczności traconej na skutek działań wysokich i niskich temperatur oraz promieni UV. Dodatkowo, zastosowanie silikonu w kolorze czarnym całkowicie eliminuje problem przebarwień pojawiających się w miarę użytkowania maski.

Zmatowienie w części nosowej silikonu daje także możliwość pewnego złapania nosa palcami, nawet w rękawicach nurkowych, co jest istotne przy wyrównywaniu ciśnienia w uszach w trakcie zanurzania oraz przy przedmuchiwaniu maski. System regulacji paska QuickFIT pozwala na jego szybką oraz precyzyjną regulację.

Specyfikacja:

  • 4 mm hartowane szkło

  • Liquid Silicone (LSR)

  • Pojedyncza szyba

  • Łatwy system regulacji pasków QUICK-FIT

  • Opakowanie: odporna na uszkodzenia kaseta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MASKA AQUA SPEED AMATI

MASKA AQUA SPEED AMATI

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 139.00 zł

 

* Pola wymagane