BSX10 NIEBIESKA PIŁKA DO BALANSOWANIA

ABS-17-42-300

249,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.

Opis


Piłka BSX10 HMS to przyrząd gimnastyczny w kształcie przeciętej na pół kuli, służący do balansowania ciałem. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i komfort użytkowania.
;
Ćwiczenia z piłką BSX10 HMS stanowią idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi. W ich efekcie użytkownik może nie tylko rozbudować muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, ale przede wszystkim elastyczność stawów i kształt sylwetki ciała. Odwrócenie piłki podstawą do góry, pozwala dodatkowo rozbudować zestaw ćwiczeń o elementy poprawiające siłę ramion.
;
Trening z piłką BSX10 HMS efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko poprawia swoją wytrzymałość, ale również koryguje ewentualne wady postawy. Z tego względu, jest to przyrząd idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.
;
Dla piłki BSX10 HMS z łatwością można znaleźć wiele zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo dobrze sprawdza się również w lecznictwie i terapii osób z różnego rodzaju niesprawnościami. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni oraz wysokiej jakości, przyjemna w dotyku guma. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą w przyjemny sposób dbać o swoje zdrowie.


Funkcje:

Przyrząd do balansowania
Pozwala ćwiczyć mięśnie brzucha, nóg i ramion


Specyfikacja:

Materiał powłoki: PVC
Materiał podstawy: ABS
Średnica: 60 cm
Wysokość: 25 cmUwagi:

Gwarancja 24 miesiące
Komplet zdjęć do pobrania

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BSX10 NIEBIESKA PIŁKA DO BALANSOWANIA

BSX10 NIEBIESKA PIŁKA DO BALANSOWANIA

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 249.00 zł

 

* Pola wymagane