ŁAŃCUCH NA GRYF ( 2 szt ) HMS GR50

ABS-17-62-115

Ten produkt nie występuje już w magazynie

635,00 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 63 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,60 zł.

Opis


GR50 HMS to dwa wytrzymałe łańcuchy do zawieszenia na gryfie. Produkt został wykonany z wysokiej jakości stali.

Praktyczny i trwały system montażu na sztandze, powoduje, że jest to uniwersalny przyrząd do użytku w domowej siłowni - pasuje zarówno na gryfy olimpijskie, jak i zwykłe. Polecany jest wszystkim, którzy chcą w pełni zrealizować potencjał, jaki niesie za sobą trening z ciężarami.

Poszczególne ogniwa każdego z łańcuchów odrywając się od podłoża zwiększają ciężar sztangi. Waga sztangi uzyskuje maksymalną wartość w najwyższym punkcie fazy wznoszącej ruchu. Odwrotnie dzieje się podczas opuszczania sztangi. Wówczas ciężar zmniejsza się proporcjonalnie do ilości łańcucha znajdującego się na podłodze.

Łańcuchy GR50 HMS korzystnie wpływają na procesy fizjologiczne, zachodzące w mięśniach podczas ćwiczeń. Polega to na wykorzystaniu zjawiska poaktywacyjnego wzmocnienia siły skurczu (PAP) - siła mięśni rośnie, jeżeli po fazie ich wstępnej aktywacji, następuje maksymalne wzmocnienie siły skurczu. Wykorzystanie łańcuchów w treningu siłowym rozwija również szybkość ruchów.


Specyfikacja:

Szerokość oczek łańcucha: 9,5 cm
Długość oczek łańcucha: 13,5 cm
Średnica oczek łańcucha: 28 mm
Długhość całkowita: 2x157 cm
Średnica zacisków: 51 mm
Waga: 2x25 kgUwagi:

Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ŁAŃCUCH NA GRYF ( 2 szt ) HMS GR50

ŁAŃCUCH NA GRYF ( 2 szt ) HMS GR50

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 635.00 zł

 

* Pola wymagane