PASKI DO PODNOSZENIA CIĘŻARÓW HMS F4431

ABS-17-62-027

Ten produkt nie występuje już w magazynie

9,95 zł brutto

Nie ma punktów za ten produkt.

Opis


F4431 HMS - paski do podnoszenia ciężarów, zapewniają pewny chwyt w czasie ćwiczeń. Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości gwarantujących bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
;
Paski F4431 HMS służą do wzmacniania chwytu oraz amortyzacji nadgarstków podczas podnoszenia ciężarów. Doceni je każdy kulturysta, dla którego liczą się zarówno efekty treningu, jak i jego bezpieczeństwo. Tylko wykorzystanie pasków F4431 HMS daje pełną kontrolę nad chwytem, niezależnie od rodzaju wykonywanych ćwiczeń, czy też kształtu gryfu.
;
Zestaw zawiera dwa wykonane z wytrzymałego nylonu paski o dużej wytrzymałości. Ich specjalna konstrukcja i precyzyjne wykończenie pozwalają uniknąć kontuzji i otarć. W porównaniu do tradycyjnego treningu, ćwiczenia z paskami F4431 HMS pozwalają uzyskać lepsze wyniki.
;
Paski F4431 HMS sprawdzają się również idealnie podczas pracy na drążku. Dzięki nim użytkownik zyskuje większą swobodę i pewność w czasie ćwiczeń. Tak wykorzystane, pozwalają trenować jednocześnie nad muskulaturą ciała oraz wytrzymałością i elastycznością stawów.Specyfikacja:

Długość: 49 cm
Szerokość: 4 cm
Kolor: czarny


Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PASKI DO PODNOSZENIA CIĘŻARÓW HMS F4431

PASKI DO PODNOSZENIA CIĘŻARÓW HMS F4431

Produkty z kategorii

Negocjuj cenę...

Cena wyjściowa 9.95 zł

 

* Pola wymagane